MS REISERIESE CLASSIC ex VERDI ex VIKING NEPTUNE
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2001, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 114.3 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1038 LE |
| Befogadó képesség | 135 fő |
| Üzemeltető | Duke Royalty Switzerland GmbH |
| Utaztató | Der Reise Riese Berlin GmbH |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2001 - VIKING NEPTUNE - D
2017 - VERDI - NL
2022 - REISERIESE CLASSIC - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]