MS PRINZESSIN SISI ex CLASSICA ex VIKING STAR
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 2000, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 109.9 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 160 fő |
| Üzemeltető | Riseday Holding |
| Utaztató | Klug Touristik |
| Bejegyzett | Pozsony (Szlovákia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2000 - VIKING STAR - D
2007 - CLASSICA - MT
2015 - PRINZESSIN SISI - MT - 1,3 métert levágnak az orrából, hogy a 110-es keretbe beleférjen
2024 - PRINZESSIN SISI - SK |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]