MS SWISS EMERALD
| Állapot | Üzemben - Rhone folyón |
| Épült | 2006, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,35 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 124 fő |
| Üzemeltető | RSR Schifffahrt AG |
| Utaztató | Tauck |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2006 - SWISS EMERALD - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]