MS RIVER SILENCE ex THURGAU SILENCE ex BELLEVUE
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2006, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,5 m |
| Teljesítmény | 2x1100 LE |
| Befogadó képesség | 198 fő |
| Üzemeltető | ROI Bellevue GmbH |
| Utaztató | Starling Fleet |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2006 - BELLEVUE - D
2007 - BELLEVUE - MT
2017 - THURGAU SILENCE - MT
2017 - THURGAU SILENCE - CH
2025 - RIVER SILENCE - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]