MS ALLEGRO ex ABEL TASMAN ex LIBERTÉ
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1991, Belgium |
| Legnagyobb hosszúság | 105.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.10 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 3x525 LE |
| Befogadó képesség | 150 fő |
| Üzemeltető | Calanda Riverline Cruises BV |
| Utaztató | Kras BV |
| Bejegyzett | Enkhuizen (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1991 - LIBERTÉ - F
2003 - ABEL TASMAN - NL
2011 - ALLEGRO - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]