MS SERENADE II
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2007, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 134 fő |
| Üzemeltető | Euro Cruise Holding BV |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Bemmel (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2007 - SERENADE II - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]