MS MY STORY ex BASILEA DANUBIA ex AURORA ex PAPAGENO ex DANUBE PEARL ex BONAVENTURA PEARL ex AUSTRIA ex HOLLAND PEARL
| Állapot | Leállítva - eladásra, bérlőre, felújításra, vagy selejtezésre vár |
| Épült | 1971, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 104.6 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.60 m |
| Legnagyobb merülés | 1,62 m |
| Teljesítmény | 2x850 LE |
| Befogadó képesség | 174 fő |
| Üzemeltető | Navibelle Shipping AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Bemmel (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | ALEMANNIA BELLRIVA BRITANNIA HISPANIA ROAD TO MANDALAY STATENDAM VICTORIA CRUZIANA |
| Történet / érdekességek | 1971 - HOLLAND PEARL - NL
1976 - AUSTRIA - D
1995 - AUSTRIA - CH
2001 - BONAVENTURA PEARL - NL
2003 - DANUBE PEARL - CH
2004 - PAPAGENO - CH
2005 - AURORA - CH
2007 - BASILEA DANUBIA - CH
2007 - MY STORY - NL
2017 - MY STORY - NL - kikötött hajószálló, Budapest
2018 - MY STORY - leállítva, Budapest |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]