MS KD MOMENT ex ROYAL EMERALD ex SCENIC EMERALD
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 2008, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,75 m |
| Teljesítmény | 2x1100 LE |
| Befogadó képesség | 169 fő |
| Üzemeltető | Köln-Düsseldorfer Deutsche Rheinschiffahrt GmbH |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Köln (Németország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2008 - SCENIC EMERALD - CH
2010 - SCENIC EMERALD - MT
2018 - ROYAL EMERALD - CH
2024 - KD MOMENT - D
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]