MS DUTCH HARMONY ex VIKING LEGEND
| Állapot | Leállítva - állóhajó és/vagy kikötött szállodaként funkcionál |
| Épült | 2009, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 2,2 m |
| Teljesítmény | 3x1160 LE |
| Befogadó képesség | 189 fő |
| Üzemeltető | Dutch Harmony Investment BV |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2009 - VIKING LEGEND - CH
2023 - DUTCH HARMONY - leállítva, menekültszálló, Zaandam |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]