MS MILLA ex CRUCESTAR ex REGINA RHENI ex SPIRIT OF CALEDONIA ex VIKING SEINE ex VIKING RHONE
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2000, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 111.2 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 152 fő |
| Üzemeltető | Crucemundo SL |
| Utaztató | 1A Vista Reisen |
| Bejegyzett | Kijev (Ukrajna) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2000 - VIKING RHONE - NL
2006 - VIKING SEINE - NL
2010 - SPIRIT OF CALEDONIA - NL
2011 - REGINA RHENI - NL
2019 - CRUCESTAR - MD
2022 - CRUCESTAR - UA
2025 - MILLA - UA
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]