MS AMADEUS BRILLIANT
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2011, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,3 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 148 fő |
| Üzemeltető | Dr. W. Lüftner Reisen GmbH |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Passau (Németország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2011 - AMADEUS BRILLIANT - D
2015 - AMADEUS BRILLIANT - levágják az orrát, így 113,7 m helyett csak 110 m hosszú lesz a hajótest |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]