MS CALYPSO
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1978, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 75.6 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.50 m |
| Legnagyobb merülés | 1,1 m |
| Teljesítmény | 2x650 LE |
| Befogadó képesség | 92 fő |
| Üzemeltető | Mr. E. van Velzen |
| Utaztató | Phoenix Reisen GmbH |
| Bejegyzett | Maassluis (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | POSEIDON |
| Történet / érdekességek | 1978 - CALYPSO - CH
1994 - CALYPSO - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]