MS OLYMPIA ex VENEZIA ex THÜRGAU
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1984, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 88.5 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.50 m |
| Legnagyobb merülés | 1,35 m |
| Teljesítmény | 2x785 LE |
| Befogadó képesség | 100 fő |
| Üzemeltető | SE Tours |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1984 - OLYMPIA - CH
1997 - VENEZIA - CH
1999 - THÜRGAU - LU
2007 - OLYMPIA - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]