MS LORD BYRON
| Állapot | Üzemben - Rhone folyón |
| Épült | 2013, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,45 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 148 fő |
| Üzemeltető | RSR Schifffahrt AG |
| Utaztató | Riviera Travel |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2012 - LORD BYRON hajótest - vízretétel Szerbiában
2013 - LORD BYRON - MT
2016 - LORD BYRON - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]