MS THURGAU CASANOVA ex CASANOVA
| Állapot | Leállítva - állóhajó és/vagy kikötött szállodaként funkcionál |
| Épült | 2001, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 103.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 9.70 m |
| Legnagyobb merülés | 1 m |
| Teljesítmény | 2x680 LE |
| Befogadó képesség | 96 fő |
| Üzemeltető | BTV Leasing Schweiz AG |
| Utaztató | Thurgau Travel |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2001 - CASANOVA - D
2009 - CASANOVA - CH
2020 - THURGAU CASANOVA - CH
2025 - THURGAU CASANOVA - leállítva, menekültszálló, Rotterdam
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]