MS WILLIAM SHAKESPEARE
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2014, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 153 fő |
| Üzemeltető | Select William Shakespeare AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2014 - WILLIAM SHAKESPEARE - CH
2015 - WILLIAM SHAKESPEARE - NL
2018 - WILLIAM SHAKESPEARE - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]