MS VISTA GRACIA ex CRUCEVITA ex DA VINCI ex ERASMUS
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 1995, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 103.4 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.12 m |
| Legnagyobb merülés | 1,5 m |
| Teljesítmény | 2x532 LE |
| Befogadó képesség | 114 fő |
| Üzemeltető | Breeze River Cruises GmbH |
| Utaztató | 1A Vista Reisen |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1995 - ERASMUS - NL
2007 - DA VINCI - CH
2019 - CRUCEVITA - CH
2026 - VISTA GRACIA - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]