MS RIVERSIDE RAVEL ex CRYSTAL RAVEL
| Állapot | Üzemben - Rhone folyón |
| Épült | 2018, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 134.9 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,8 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 110 fő |
| Üzemeltető | Riverside Luxury Cruises |
| Utaztató | Uniworld River Cruises |
| Bejegyzett | Valletta (Málta) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2018 - CRYSTAL RAVEL - MT
2021 - CRYSTAL RAVEL - leállítva, eladásra vár
2024 - RIVERSIDE RAVEL - MT
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]