MS EXCELLENCE EMPRESS
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2020, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,55 m |
| Teljesítmény | 2x1130 LE |
| Befogadó képesség | 178 fő |
| Üzemeltető | Reisebüro Mittelthurgau |
| Utaztató | Twerenbold |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2019 - EXCELLENCE EMPRESS hajótest - (vízretétel Szerbiában)
2020 - EXCELLENCE EMPRESS - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]