MS A-ROSA FLORA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2013, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 4x450 LE |
| Befogadó képesség | 186 fő |
| Üzemeltető | A`ROSA Flussschiff GmbH/Arkona AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Rostock (Németország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2012 - A-ROSA FLORA - D |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]