MS HEIDELBERG
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 2004, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 109.4 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.20 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x1107 LE |
| Befogadó képesség | 110 fő |
| Üzemeltető | Royal Discovery AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2004 - HEIDELBERG - D
2009 - HEIDELBERG - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]