MS VIVIENNE ex RIVER CONCERTO
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2000, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x952 LE |
| Befogadó képesség | 148 fő |
| Üzemeltető | Navibelle Shipping AG |
| Utaztató | Navibelle Cruises GmbH |
| Bejegyzett | Valletta (Málta) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2000 - RIVER CONCERTO - CH
2009 - RIVER CONCERTO - MT
2016 - RIVER CONCERTO - MT - mozgó ellátóhajó, utasokat nem szállít
2021 - VIVIENNE - MT |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]