MS COMPASS EMPRESS ex RIVER EMPRESS
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2002, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,7 m |
| Teljesítmény | 2x1200 LE |
| Befogadó képesség | 138 fő |
| Üzemeltető | Compass Kreuzfahrten GmbH |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Maasbracht (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2002 - RIVER EMPRESS - CH
2024 - COMPASS EMPRESS - NL
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]