MS DUTCH MELODY ex RIVER MELODY
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1999, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x952 LE |
| Befogadó képesség | 140 fő |
| Üzemeltető | Dutch Melody Investment BV |
| Utaztató | Dutch Cruise Line |
| Bejegyzett | Maasbracht (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1999 - RIVER MELODY - CH
2008 - RIVER MELODY - MT
2016 - RIVER MELODY - MT - álló munkásszálló Linzben, nem mozog
2019 - DUTCH MELODY - NL
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]