MS DCS AMETHYST 1 ex PRINZESSIN ISABELLA ex RIVER ODYSSEY
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 2002, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 125.5 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,67 m |
| Teljesítmény | 2x1085 LE |
| Befogadó képesség | 170 fő |
| Üzemeltető | Riseday Holding |
| Utaztató | DCS Touristik GmbH |
| Bejegyzett | Pozsony (Szlovákia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2002 - RIVER ODYSSEY - CH
2006 - RIVER ODYSSEY - D
2008 - RIVER ODYSSEY - MT
2013 - PRINZESSIN ISABELLA - MT
2025 - DCS AMETHYST 1 - SK |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]