MS DCS AMETHYST 2 ex AURORA ex RIVER RHAPSODY
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1999, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,78 m |
| Teljesítmény | 2x952 LE |
| Befogadó képesség | 146 fő |
| Üzemeltető | ? |
| Utaztató | DCS Touristik GmbH |
| Bejegyzett | Valletta (Málta) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1999 - RIVER RHAPSODY - CH
2009 - RIVER RHAPSODY - MT
2020 - AURORA - MT
2023 - AURORA - CH
2025 - DCS AMETHYST 2 - MT
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]