MS STEAUA DELTEI (DELTASTAR)
| Állapot | Leállítva - eladásra, bérlőre, felújításra, vagy selejtezésre vár |
| Épült | 1992, Románia |
| Legnagyobb hosszúság | 107.3 m |
| Legnagyobb szélesség | 12.80 m |
| Legnagyobb merülés | 1,7 m |
| Teljesítmény | 2x1199 LE |
| Befogadó képesség | 172 fő |
| Üzemeltető | CNFR Navrom SA |
| Utaztató | - |
| Bejegyzett | Giurgiu (Románia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1992 - STEAUA DELTEI - RO
1996 - STEAUA DELTEI - Schlögennél balesetezik egy autókat szállító teherhajóval, sérülése javítható
2016 - STEAUA DELTEI - leállítva, Zimnicea |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]