MS ERIKA KAISER ex SWISS DIAMOND
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 1996, Románia |
| Legnagyobb hosszúság | 101.3 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.02 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 2x750 LE |
| Befogadó képesség | 124 fő |
| Üzemeltető | RSR Schifffahrt AG |
| Utaztató | Reisedienst Gerhart Kaiser GmbH |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1995 - SWISS DIAMOND hajótest - (vízretétel Romániában)
1996 - SWISS DIAMOND - CH
2026 - ERIKA KAISER - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]