MS SERENA ex REGINA RHENI ex UNTERWALDEN
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1949, Belgium |
| Legnagyobb hosszúság | 89.7 m |
| Legnagyobb szélesség | 9.90 m |
| Legnagyobb merülés | 1,6 m |
| Teljesítmény | 2x730 LE |
| Befogadó képesség | 112 fő |
| Üzemeltető | Financiële Service Heesch BV |
| Utaztató | Hansa Kreuzfahrten |
| Bejegyzett | Heesch (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | BORDEAUX |
| Történet / érdekességek | 1949 - UNTERWALDEN - CH - eredetileg vontatóhajó
1972 - UNTERWALDEN - NL
1976 - REGINA RHENI - NL - átépítve kabinos személyhajóvá
1994 - SERENA - CH
1996 - SERENA - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]