MS TRAVIATA ex SWITZERLAND II
| Állapot | Leállítva - állóhajó és/vagy kikötött szállodaként funkcionál |
| Épült | 1991, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 100.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.10 m |
| Legnagyobb merülés | 1,2 m |
| Teljesítmény | 2x862 LE |
| Befogadó képesség | 110 fő |
| Üzemeltető | Select Switzerland 2 AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1991 - SWITZERLAND II - CH - Scylla Tours AG
1992 - SWITZERLAND II - CH - a Duna-Majna-Rajna csatorna megnyitását követően az első szállodahajó, mely átjön a Rajnáról a Dunára
2006 - SWITZERLAND II - NL - Endurance Holding BV
2022 - TRAVIATA - CH - leállítva, menekültszálló, Nijmegen |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]