MS SYMPHONIE
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 1997, Belgium |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.14 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 3x600 LE |
| Befogadó képesség | 107 fő |
| Üzemeltető | CroisiEurope - Alsace Croisiéres |
| Utaztató | Transtour |
| Bejegyzett | Strasbourg (Franciaország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1997 - SYMPHONIE - F |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]