MS HORIZON ex VICTORIA AMAZONICA
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1956, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 80.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 9.20 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 2x800 LE |
| Befogadó képesség | 98 fő |
| Üzemeltető | Vof. De Bruin |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Rotterdam (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1956 - TRITON - NL - eredetileg vontatóhajó
1992 - VICTORIA CRUZIANA - NL - átépítve kabinos személyhajóvá
1994 - VICTORIA AMAZONICA - NL
2010 - HORIZON - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]