MS LILEA ex AURELIA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2007, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,55 m |
| Teljesítmény | 2x1200 LE |
| Befogadó képesség | 158 fő |
| Üzemeltető | Chervona Ruta |
| Utaztató | 1A Vista Reisen |
| Bejegyzett | Kijev (Ukrajna) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2007 - AURELIA - CH
2017 - AURELIA I - MT
2024 - LILEA - UA |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]