MS SCENIC GEM
| Állapot | Üzemben - Szajna folyón |
| Épült | 2014, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,8 m |
| Teljesítmény | |
| Befogadó képesség | 130 fő |
| Üzemeltető | Scenic Tours |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Valletta (Málta) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2014 - SCENIC GEM - MT |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]