MS VISTA SKY
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2020, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,2 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 181 fő |
| Üzemeltető | Breeze River Cruises GmbH |
| Utaztató | 1A Vista Reisen |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2019 - VISTA SKY hajótest - (vízretétel Szerbiában)
2020 - VISTA SKY - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]