MS AMADEUS AMARA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2025, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,3 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 164 fő |
| Üzemeltető | Dr. W. Lüftner Reisen GmbH |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Passau (Németország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2025 - AMADEUS AMARA - D
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]