MS RIVERSIDE DEBUSSY ex CRYSTAL DEBUSSY
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2018, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 134.9 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,8 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 110 fő |
| Üzemeltető | Riverside Luxury Cruises |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2018 - CRYSTAL DEBUSSY - MT
2020 - CRYSTAL DEBUSSY - leállítva, bérlőre vár
2024 - RIVERSIDE DEBUSSY - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]