MS THE GENTLEMAN
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 2024, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,7 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 172 fő |
| Üzemeltető | Van Loon Cruises |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | THE NOBLEMAN |
| Történet / érdekességek | 2022 - THE GENTLEMAN hajótest - (vízretétel Romániában)
2024 - THE GENTLEMAN - NL
2024 - THE GENTLEMAN - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]