MS EMERALD ASTRA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2026, Románia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 2,1 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 180 fő |
| Üzemeltető | Emerald Cruises |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Pozsony (Szlovákia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2026 - EMERALD ASTRA - SK |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]