MS ANDANTE ex KELLERMANN
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1959, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 74.4 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.20 m |
| Legnagyobb merülés | 1,48 m |
| Teljesítmény | 2x800 LE |
| Befogadó képesség | 96 fő |
| Üzemeltető | Calanda Riverline Cruises BV |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Kampen (Hollandia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1959 - ALEXANDER VON ENGELBERG - NL - eredetileg vontatóhajó
1973 - SCYLLA - NL - átépítve kabinos személyhajóvá
1987 - KELLERMANN - F
2001 - KELLERMANN - NL
2009 - ANDANTE - NL |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]