MS LA BOHEME
| Állapot | Üzemben - Rajnán és mellékfolyóin |
| Épült | 1995, Belgium |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 10.14 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 3x485 LE |
| Befogadó képesség | 158 fő |
| Üzemeltető | CroisiEurope - Alsace Croisiéres |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Grevenmacher (Luxemburg) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1995 - LA BOHEME - F
2023 - LA BOHEME - L |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]