MS PRINZESSIN KATHARINA ex PRINZESSIN VON PREUSSEN
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 1990, Anglia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.20 m |
| Legnagyobb merülés | 1 m |
| Teljesítmény | 4x340 LE |
| Befogadó képesség | 144 fő |
| Üzemeltető | Riseday Holding |
| Utaztató | SE Tours |
| Bejegyzett | Pozsony (Szlovákia) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 1990 - PRINZESSIN VON PREUSSEN - D - L=110,6 m
1994 - levágnak az orrából 60 cm-t, hogy pontosan 110 m hosszú legyen
2004 - PRINZESSIN KATHARINA - MT
2022 - PRINZESSIN KATHARINA - SK
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]