MS BIZET
| Állapot | Üzemben - Szajna folyón |
| Épült | 2002, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 111.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 120 fő |
| Üzemeltető | Grand Circle Cruise Line AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Valletta (Málta) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2002 - BIZET - CH
2009 - BIZET - MT |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]