MS S.S. LA VENEZIA ex RIVER COUNTESS
| Állapot | Üzemben - Pó folyón |
| Épült | 2003, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,7 m |
| Teljesítmény | 2x1100 LE |
| Befogadó képesség | 138 fő |
| Üzemeltető | River Countess GmbH |
| Utaztató | Uniworld River Cruises |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2003 - RIVER COUNTESS - CH
2012 - RIVER COUNTESS - NL
2013 - RIVER COUNTESS - CH
2019 - RIVER COUNTESS - Velencében kikötött állapotában belerongyol az MSC OPERA nevű tengerjáró luxushajó. Az anyagi kár jelentős.
2020 - S.S. LA VENEZIA - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]