MS VOYAGE ex VIVA VOYAGE ex THURGAU RHONE ex SWISS CORONA
| Állapot | Üzemben - Rhone folyón |
| Épült | 2004, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,35 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 155 fő |
| Üzemeltető | RSR Schifffahrt AG |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2004 - SWISS CORONA - CH
2019 - THURGAU RHONE - CH
2021 - VIVA VOYAGE - CH
2023 - VOYAGE - CH
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]