MS AMADEUS CARA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2022, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,4 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 162 fő |
| Üzemeltető | Dr. W. Lüftner Reisen GmbH |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Passau (Németország) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2021 - AMADEUS CARA - hajótest - (vízretétel Szerbiában)
2022 - AMADEUS CARA - D
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]