MS NICKOSPIRIT
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2021, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 1,7 m |
| Teljesítmény | 2x1544 LE |
| Befogadó képesség | 170 fő |
| Üzemeltető | Select Voyagers AG |
| Utaztató | Nicko Cruises |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2020 - NICKOSPIRIT hajótest - (vízretétel Lengyelországban)
2021 - NICKOSPIRIT - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]