MS EMERALD LUNA
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2021, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 135.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.45 m |
| Legnagyobb merülés | 2,1 m |
| Teljesítmény | 2x1014 LE |
| Befogadó képesség | 182 fő |
| Üzemeltető | Emerald Waterways |
| Utaztató | |
| Bejegyzett | Madeira (Portugália) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2021 - EMERALD LUNA - HR - az első szállodahajó horvát lobogó alatt
2022 - EMERALD LUNA - P - az első szállodahajó portugál lobogó alatt
2022 - EMERALD LUNA - P - 300. szállodahajóként érkezik Budapestre
|
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]