MS BELVEDERE ex SELECT BELVEDERE ex AVALON POETRY
| Állapot | Üzemben - Európa víziúthálózatán |
| Épült | 2005, Németország |
| Legnagyobb hosszúság | 126.7 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,5 m |
| Teljesítmény | 2x1090 LE |
| Befogadó képesség | 176 fő |
| Üzemeltető | ROI Belvedere GmbH |
| Utaztató | Nicko Cruises |
| Bejegyzett | Basel (Svájc) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2005 - AVALON POETRY - D
2007 - AVALON POETRY - MT
2011 - BELVEDERE - MT
2018 - SELECT BELVEDERE - CH
2020 - BELVEDERE - CH |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]