MS ROUSSE PRESTIGE
| Állapot | Üzemben - Duna folyón |
| Épült | 2003, Hollandia |
| Legnagyobb hosszúság | 110.0 m |
| Legnagyobb szélesség | 11.40 m |
| Legnagyobb merülés | 1,85 m |
| Teljesítmény | 2x1065 LE |
| Befogadó képesség | 161 fő |
| Üzemeltető | Dunav Tours AD |
| Utaztató | Plantours & Partner GmbH |
| Bejegyzett | Rusze (Bulgária) |
| Testvérhajó(k) | |
| Történet / érdekességek | 2003 - ROUSSE PRESTIGE - BG |
|
[ << vissza: képes nézet ] [ << vissza: listás nézet ]